O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Małeckiej specjalizuje się w zakresie prawa pracy, zapewniając pomoc prawną zarówno pracownikom jak i pracodawcom.

 

Prawo to nasza pasja. Prowadzenie procesu, zbieranie dowodów, docieranie do prawdy to elementy naszej pracy, które dają poczucie satysfakcji i pełnej realizacji zawodowej. Jesteśmy silnie zmotywowani i głęboko zaangażowani w każdą prowadzoną sprawę prowadząc ją, z żelazną konsekwencją, do pomyślnego rozstrzygnięcia. Połączenie zaangażowania, gruntownego przygotowania merytorycznego i doświadczenia pozwala nam mierzyć się z najbardziej nawet wymagającymi wyzwaniami. Jednocześnie niezmiernie ważna jest dla nas praca z ludźmi i dla ludzi. Dbamy o jakość relacji stawiając na pełną otwartość, transparentność i dobry dialog. Jesteśmy żywo zainteresowani ich problemami, empatyczni, dyskretni i bezwzględnie lojalni.

 

Założycielką Kancelarii jest radca prawny Małgorzata Małecka specjalizująca się w prawie pracy. Od 2007 pomaga zarówno pracownikom jak i pracodawcom poprzez bieżące doradztwo, reprezentację przed sądem oraz uczestnictwo w negocjacjach. Współpracuje z innymi radcami prawnymi również specjalizującymi się w tej dziedzinie od wielu lat. W kręgu jej zainteresowań znajduje się prawo pracy, prawo cywilne, psychologia i miękki HR. Nieustannie poszerza swoje kompetencje zawodowe, kończąc, między innymi, Podyplomowe Studium Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Zapraszamy do współpracy.